WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

 Cennik:
- pokoje 2-osobowe 40-50zł od osoby/doba,
- pokoje 3-osobowe 40-50zł od osoby/doba,
- pokoje 4-osobowe 35-45zł od osoby/doba,
- apartament 2 pokojowy 240-340zł/doba
Ceny zależą od terminu i długości pobytu, nie dotyczy Sylwestra.

Zima Ferie zimowe 2019
1)  Apartament (60m2 +tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia.  
Mniejszy pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, łóżko sypialniane i komplet wypoczynkowy, większy pokój posiada własną łazienkę, TV, kryty taras  z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, kominek rekreacyjny, łóżko sypialniane, łóżko 1-osobowe i komplet wypoczynkowy. Kuchnia jest w pełni wyposażona (piec, piekarnik, drobne sprzęty, duży stół z krzesłami). Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz + posiada parking. Jest przeznaczony dla 4-7 osób.

2) Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, TV, balkonem z  pięknym widokiem i meblami ogrodowymi, lodówką, łóżkiem sypialnianym. W obiekcie znajduje się wyposażona, ogólnodostępna kuchnia.

3)
Duży apartament o wysokim standardzie na który składają się całe 2 piętra budynku łącznie z dużym aneksem kuchennym. Jest on wyposażonym w piec, piekarnik, drobne sprzęty, oraz na tyle przestronny, by cała grupa mogła spędzać razem czas. Każdy pokój posiada własną łazienkę, łóżko sypialniane, TV, balkon z pięknym widokiem, lodówkę, część pokoi wyposażona jest również w komplet wypoczynkowy. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz + posiada parking. Możliwość wynajęcia dla 8-16 osób.

Wiosna w Brennej
Oferujemy pokoje o wysokim standardzie z łazienką, TV, balkonem z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, lodówką, łóżkiem sypialnianym oraz apartament 2 pokoje, 2 łazienki i kuchnia. W pobliżu znajduje się wiele restauracji i kaczm, gdzie organizowana jest zabawa Andrzejkowa.


Boże Narodzenie
1) Apartament (60m2 + 2 tarasy)- 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, łóżko sypialniane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1-osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Apartament przeznaczony jest dla 4-7 osób. Cena 240-340 zł za apartament/doba.


Sylwester
Wolne pokój 3-4 osobowy o wysokim standardzie z łazienką, TV, balkonem z widokiem na góry, lodówką. Pobyt minimum 5 noclegów.


Więcej informacji i wolne terminy - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.