WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

Cennik:
- pokoje 2-osobowe 80-120 zł za pokój/doba,
- pokoje 3-osobowe 120-160zł za pokój/doba,
- pokoje 4-osobowe 150-200zł za pokój/doba,
- apartament 2 pokojowy 240-340zł/doba,
- apartament 5 pokojowy 500-750zł/doba.
Ceny zależą od
terminu i długości pobytu, wieku dzieci.

Wiosna 2020 i Wielkanoc 2020

1) Pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie - każdy z łazienką, TV, balonem z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, lodówką, WiFi, łóżkiem sypialnianym +/- kompletem wypoczynkowym / łóżkami 1 osobowymi.
Ogólnodostępna, duża (35m2) w pełni wyposażona kuchnia (1 kuchnia na 5 pokoi).

2) Nowoczesny apartament (60m2 +2 tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem,
bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowym, łóżko sypianiane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla 4-7 osób.


3) Duży apartament o wysokim standardzie na który składają się całe 2 piętra budynku łącznie z dużym aneksem kuchennym, który jest wyposażonym w piec, piekarnik, drobne sprzęty, duży stół z 10-16 krzesłami oraz na tyle przestronny, by cała grupa mogła spędzać razem czas. Każdy pokój (jest ich 5) posiada własną łazienkę, łóżko sypialniane, TV, balkon z pięknym widokiem na góry, lodówkę, część pokoi wyposażona jest również w komplet wypoczynkowy, łóżka 1-osobowe. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz + posiada parking. Możliwość wynajęcia dla 8-16 osób.

Lato 2020

1) Nowoczesne pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie z łazienką, TV, balkonem z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, lodówką, WiFi, łóżkiem sypialnianym, +/- łóżkiem 1 osobowym/kompletem wypoczynkowym. W obiekcie znajduje się duża (35m2) wyposażona kuchnia (1 kuchnia na 5 pokoi).

2) Nowoczesny apartament o wysokim standardzie 60m2 - składają się na niego 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, przedpokój. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z widokiem na góry, meblami ogrodowymi i bezpośrednim wyjściem na ogród, łóżko sypialniane i komplet wypoczynkowy. Większy pokój ma własną łazienkę, TV, taras z widokiem na góry, meblami ogrodowymi i bezpośrednim wyjściem na ogród, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe, komplet wypoczynkowy, kominek rekreacyjny. Kuchnia jest w pełni wyposażona - piec, piekarnik, lodówka, drobne sprzęty, duży stół z krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla  4-7 osób.

Więcej informacji i wolne terminy - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.