WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

 Cennik:
- pokoje 2-osobowe 40-60zł od osoby/doba,
- pokoje 3-osobowe 40-55zł od osoby/doba,
- pokoje 4-osobowe 40-50zł od osoby/doba,
- apartament 2 pokojowy 240-340zł/doba ( w wysokim sezonie od 300 zł/doba)
- apartament 5 pokojowy 500-750zł/doba.
Ceny zależą od
terminu i długości pobytu.


Zima 2020 i Wiosna 2020

1) Pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie - każdy z łazienką, TV, balonem z widokiem na góry, lodówką, WiFi, łóżkiem sypialnianym +/- kompletem wypoczynkowym / łóżkami 1 osobowymi. Ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia.


2) Nowoczesny apartament (60m2 +2 tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, łóżko sypianiane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla 4-7 osób.

3) Duży apartament o wysokim standardzie na który składają się całe 2 piętra budynku łącznie z dużym aneksem kuchennym, który jest wyposażonym w piec, piekarnik, drobne sprzęty, duży stół z 10-16 krzesłami oraz na tyle przestronny, by cała grupa mogła spędzać razem czas. Każdy pokój (jest ich 5) posiada własną łazienkę, łóżko sypialniane, TV, balkon z pięknym widokiem na góry, lodówkę, część pokoi wyposażona jest również w komplet wypoczynkowy, łóżka 1-osobowe. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz + posiada parking. Możliwość wynajęcia dla 8-16 osób.

Wielkanoc 2020

1) Duży apartament o wysokim standardzie na który składają się całe 2 piętra budynku łącznie z dużym aneksem kuchennym, który jest wyposażonym w piec, piekarnik, drobne sprzęty, oraz na tyle przestronny, by cała grupa mogła spędzać razem czas. Każdy pokój posiada własną łazienkę, łóżko sypialniane, TV, balkon z pięknym widokiem na góry, lodówkę, część pokoi wyposażona jest również w komplet wypoczynkowy, łóżka 1-osobowe. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz + posiada parking. Możliwość wynajęcia dla 8-15 osób

2) Nowoczesny apartament (60m2 +2 tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, łóżko sypialniane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla 4-7 osób.


Więcej informacji i wolne terminy - prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.