WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

Cennik:
- pokoje 2-osobowe od 150 zł za pokój/doba,
- pokoje 3-osobowe od 200zł za pokój/doba,
- pokoje 4-osobowe od 250zł za pokój/doba,
- apartamenty typu Studio (dla 2-4 osób) od 200zł za apartament/doba,
- apartament rodzinny (dla 4-5 osób) (dla 4 osób) od 350 zł/doba,
- apartament 2-poziomowy (dla 10 osób) od 1100zł/doba, każda dodatkowa osoba jest płatna

Opłata za zwierzę (po uzgodnieniu z właścicielem): 15zł/doba
Ceny zależą od terminu i długości pobytu. Ceny apartamentów obowiązują dla pobytów od 2 noclegów. Cennik nie obowiązuje na pobyty sylwestrowe.

Odwiedziny do osób zakwaterowanych na obiekcie są możliwe tylko za wcześniejszym uzgodnieniu tego faktu z właścicielami obiektu, obowiązuje dodatkowa opłata. 

Istnieje możliwość wynajęcia całej Willi na wyłączność, więcej informacji o dostępnych terminach oraz cenach pod numerem telefonu +48 608 739 240.
Zachęcamy również do zaobserwowania oraz do kontaktu przez naszego firmowego Facebooka 

Vouchery

Drodzy Goście,

Do naszej oferty weszła możliwość zakupu Vouchera podarunkowego. Jest to świetny sposób na obdarowanie drugiej osoby - elegancko zapakowany idealnie nada się jako prezent na każdą okazję. Voucher jest ważny rok (12 miesięcy) od daty jego zakupu (daty na nim widniejącej), i może być wykorzystany w dowolnym terminie (pod warunkiem, że termin ten jest dostępny). Voucher może być zakupiony na dowolną kwotę. Aby zrealizować Voucher należy wcześniej dokonać w obiekcie rezerwacji (wg cen obowiązujących na dzień dokonywania rezerwacji) i powiadomić obiekt o chęci wykorzystania Vouchera. Bez dodatkowej opłaty wysyłamy Vouchery pocztą bezpośrednio do Państwa (pod wskazany adres).

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu +48 608 739 240.

 Wiosna/Lato 2023 

Przyjmujemy rezerwacje na wakacje letnie 2023!

Zapraszamy!


Święta Bożego Narodzenia 2023 oraz Sylwester 2023/2024

Święta Bożego Narodzenia - zapraszamy do spędzenia Świąt 2023 w rodzinnym gronie w naszych apartamentach. W cenie zakwaterowania zapewniamy świąteczny wystrój wraz z choinką. W pobliżu Willi znajduje się wiele resturacji oferujących catering świąteczny.

?