WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

Cennik:
- pokoje 2-osobowe 100-120 zł za pokój/doba,
- pokoje 3-osobowe 150-180zł za pokój/doba,
- pokoje 4-osobowe 180-200zł za pokój/doba,
- apartament 2 pokojowy (dla 4 osób) 300 zł/doba, każda dodatkowa osoba 50zł /doba,
- apartament rodzinny (dla 4 osób) 250 - 300 zł/doba, każda dodatkowa osoba 50zł /doba
- apartament 2-poziomowy (do 10 osób) 700zł/doba, każda dodatkowa osoba 50zł /doba

Opłata za zwierzę: 10zł/doba
Ceny zależą od terminu i długości pobytu. Ceny apartamentów obowiązują dla pobytów od 2 noclegów. Ceny nie obowiązują na pobyty sylwestrowe.


Wiosna/Lato 2021

1) Pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie - każdy z łazienką, TV, balonem z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, aneksem kuchennym, WiFi, łóżkiem sypialnianym +/- kompletem wypoczynkowym / łóżkami 1 osobowymi. Dodatkowo ogólnodostępna, duża (35m2) w pełni wyposażona kuchnia (1 kuchnia na 5 pokoi).

2) Nowoczesny apartament 45m2 + taras (apartament rodzinny) z oddzielnym wejściem z zewnątrz - oddzielna sypialnia z łóżkiem sypialnianym, pokój dzienny z kuchnią oraz dużą rogówką, łazienką oraz kryty taras z meblami ogrodowymi i z widokiem na góry. Możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.

3) Nowoczesny apartament (60m2 +2 tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, łóżko sypialniane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla 4-7 osób.

4) Nowoczesny apartament 45m2 + taras (apartament rodzinny) z oddzielnym wejściem z zewnątrz - oddzielna sypialnia z łóżkiem sypialnianym, pokój dzienny z kuchnią oraz dużą rogówką, łazienką oraz kryty taras z meblami ogrodowymi i z widokiem na góry. 
Przeznaczony dla maksymalnie 4 osób.

 

W Święta oraz pobyty poza wakacjami dostępny jest dodatkowo:

5) Przestronny, 2-poziomowy apartament z oddzielnym wejściem z zewnątrz - 5 sypialni + duży aneks kuchenny gdzie cała grupa może spędzać razem czas. Każda sypialnia posiada łazienkę, TV, Wi-Fi, balkon z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, aneks kuchenny, łóżko sypialniane +/- komplet wypoczynkowy / łóżko 1 osobowe.