WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

Cennik:
- pokoje 2-osobowe od 140 zł za pokój/doba,
- pokoje 3-osobowe od 200zł za pokój/doba,
- pokoje 4-osobowe od 220zł za pokój/doba,
- apartamenty typu Studio (dla 2-4 osób) od 180zł za apartament/doba,
- apartament rodzinny (dla 4 osób) od 350 zł/doba, każda dodatkowa osoba 70zł /doba,
- apartament 2-poziomowy (dla 10 osób) od 1100zł/doba, każda dodatkowa osoba jest płatna

Realizujemy bony turystyczne.
Opłata za zwierzę (po uzgodnieniu z właścicielem): 15zł/doba
Ceny zależą od terminu i długości pobytu. Ceny apartamentów obowiązują dla pobytów od 2 noclegów. Cennik nie obowiązuje na pobyty sylwestrowe.

Istnieje możliwość wynajęcia całej Willi na wyłączność, więcej informacji o dostępnych terminach oraz cenach pod numerem telefonu +48 608 739 240.
Zachęcamy również do zaobserwowania oraz do kontaktu przez naszego firmowego Facebooka 

Vouchery

Drodzy Goście,

Do naszej oferty weszła możliwość zakupu Vouchera podarunkowego. Jest to świetny sposób na obdarowanie drugiej osoby - elegancko zapakowany idealnie nada się jako prezent na każdą okazję. Voucher jest ważny rok (12 miesięcy) od daty jego zakupu (daty na nim widniejącej), i może być wykorzystany w dowolnym terminie (pod warunkiem, że termin ten jest dostępny). Voucher może być zakupiony na dowolną kwotę. Aby zrealizować Voucher należy wcześniej dokonać w obiekcie rezerwacji (wg cen obowiązujących na dzień dokonywania rezerwacji) i powiadomić obiekt o chęci wykorzystania Vouchera. Do końca marca można również zakupić Voucher ze środków z bonu turystycznego. Bez dodatkowej opłaty wysyłamy Vouchery pocztą bezpośrednio do Państwa (pod wskazany adres).

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu +48 608 739 240.

 Wiosna/Lato 2023 oraz Wielkanoc 2023

Dostępna jest już oferta Wielkanocna, zachęcamy do kontaktu przez naszą stronę na Facebooku. Przyjmujemy również rezerwacje na wakacje letnie 2023!

Na Święta Wielkanocne 2023 w ofercie pozostały dwa apartamenty rodzinne "KASIA" oraz "NIKA". Każdy apartament o powierzchni 45m2 posiada oddzielną sypialnię (łóżko sypialniane + pojedyncze) oraz pokój dzienny z łazienką, w pełni wyposażoną kuchnią, rozkładanym narożnikiem oraz taras widokowy z meblami ogrodowymi. ?Do każdego apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz.
W cenie zapewniamy świąteczny wystrój. W pobliskich restauracjach istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Zapraszamy!


Święta Bożego Narodzenia 2023 oraz Sylwester 2023/2024

Święta Bożego Narodzenia - zapraszamy do spędzenia Świąt 2023 w rodzinnym gronie w naszych apartamentach. W cenie zakwaterowania zapewniamy świąteczny wystrój wraz z choinką. W pobliżu Willi znajduje się wiele resturacji oferujących catering świąteczny.

?