WILLA JARMAR - pokoje, noclegi w Brennej
    
Strona główna

Cennik:
- pokoje 2-osobowe 90-120 zł za pokój/doba,
- pokoje 3-osobowe 120-160zł za pokój/doba,
- pokoje 4-osobowe 150-200zł za pokój/doba,
- apartament 2 pokojowy (dla 4 osób) 250 zł/doba, każda dodatkowa osoba 50zł /doba,
Ceny zależą od terminu i długości pobytu. Ceny apartamentów obowiązują dla pobytów od 2 noclegów.


 Wiosna 2020 i Lato 2020

1) Pokoje 2,3,4 osobowe o wysokim standardzie - każdy z łazienką, TV, balonem z widokiem na góry i meblami ogrodowymi, aneksem kuchennym, WiFi, łóżkiem sypialnianym +/- kompletem wypoczynkowym / łóżkami 1 osobowymi.
Dodatkowo ogólnodostępna, duża (35m2) w pełni wyposażona kuchnia (1 kuchnia na 5 pokoi).

2) Nowoczesny apartament (60m2 +2 tarasy) - 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnia. Mniejszy pokój posiada własną łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem,
bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowym, łóżko sypianiane i komplet wypoczynkowy. Duży pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, taras z pięknym widokiem, bezpośrednim wyjściem na ogród i meblami ogrodowymi, kominek, łóżko sypialniane, łóżko 1 osobowe i komplet wypoczynkowy. Dla tych 2 pokoi przeznaczona jest wyposażona kuchnia wraz z dużym stołem z 8 krzesłami. Do apartamentu prowadzi oddzielne wejście z zewnątrz. Przeznaczony dla 4-7 osób.


3) Apartament nr 2 - 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie 60m2 +taras i balkon. Składa się z 2 sypialni, łazienki, w pełni wyposażonej kuchni z jadalnią (piec, piekarnik, lodówka, stół z krzesłami, drobne sprzęty), oddzielnego wejścia z zewnątrz. Mniejszy pokój posiada łóżko sypialniane, większy pokój łóżko sypialniane i łóżko 1 osobowe. Na terasie znajdują się meble ogrodowe, piękny widok na góry. Przeznaczony dla 4-5 osób.